centrum21.jpg
Pomysł powstania Centrum Diagnozowania Padaczki z wykorzystaniem nowoczesnych metod diagnostycznych, w tym przede wszystkim monitorowania 24 godzinnego video EEG zrodził się z zapotrzebowania na tego typu ośrodek w Polsce. Po tym jak mój synek Ignacy zachorował na padaczkę, okazało się, że jest to dość trudny przypadek a zrobienie 24 godzinnego badania video EEG graniczy w Polsce prawie z cudem, wspólnie z kilkoma zapaleńcami i innowatorami postanowiliśmy stworzyć ośrodek, gdzie dzieci i dorośli mogliby wykonać wielogodzinne video EEG w warunkach przyjaznych i zgodnie z najlepszymi standardami światowymi. Tak właśnie pokrótce wygląda ta historia.
Właścicielem Centrum Diagnozowania Padaczki Prywatnego Centrum Monitorowania 24h video EEG jest spółka CDP24. Zadania jakie przed nią postawiliśmy to podnoszenie standardów diagnozowania i leczenia padaczki w Polsce. Uważamy, że w tym temacie jest dużo do zrobienia. Pierwszy krok zrobiony, kolejne przed nami!
W Kielcach, przy szpitalu św. Aleksandra, przy ul. Kościuszki, gdzie ulokowane są nasze gabinety pacjenci mogą wykonać również badania rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej oraz szereg badań krwi.

Centrum Diagnozowania Padaczki

 

project: pawelkrol.it     

 

 

   

Please publish modules in offcanvas position.